آموزش مقدماتی سئو

 بسیاری از مردم فکر می کنند که سئو بسیار دشوار است و ارزش تلاش را ندارد. این درست نیست. اصول اولیه سئو در واقع بسیار ساده است. و با توجه به اینکه 57.8 درصد از کل ترافیک وب از طرف گوگل می آید، اگر وب سایت دارید، قطعاً ارزش یادگیری دارد.

بیایید ابتدا مطمئن شویم که اصول اولیه سئو، از جمله چرایی اهمیت آن و مقایسه آن با سایر کانال‌های بازاریابی را می‌دانیم.


رتبه بالاتر بیشترین مزیت سئو است، اما رتبه بندی در واقع فقط وسیله ای برای رسیدن به هدف است. بسیاری از مزایای واقعی سئو به ترافیک مربوط می شود.


از آنجایی که اکثر مردم تمایل دارند روی یکی از چند نتیجه جستجوی اول کلیک کنند، رتبه بالاتر معمولا منجر به ترافیک بیشتر به وب سایت شما می شود.


رتبه بندی در موتورهای جستجو معمولا منجر به ترافیک ثابت و منفی می شود. این به ندرت در مورد رسانه هایی مانند رسانه های اجتماعی و بازاریابی ایمیلی که اغلب منجر به افزایش ترافیک می شوند که به سرعت به هیچ وجه محو می شود، اتفاق می افتد.


این به این دلیل است که شبکه های اجتماعی برای نمایش محتوای جدید طراحی شده اند. ایمیل ها اغلب به عنوان خوانده شده، فراموش شده یا در جعبه هرزنامه قرار می گیرند. با این حال، از آنجایی که تعداد جستجوهای انجام شده در موتورهای جستجو معمولاً ماه به ماه ثابت است، پس از رتبه‌بندی، ترافیک ثابت و منفی است.


برای اطلاع بیشتر در زمینه آموزش مقدماتی سئو به وب سایت آکادمی فرصت مراجعه کنید.

Comments

Popular posts from this blog

آموزش تولید محتوا با موبایل

آموزش گوگل ادز